Święto Parku Dworskiego oraz II Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

18 Września o godzinie 10:00  w Parku Dworskim w Iłowej rozpocznie się Święto Parku Dworskiego oraz II Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich pod honorowym Patronatem Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego.  

Od godziny 11:00 zapraszamy na dmuchańce  Paloma Boska i animacje dla dzieci, stoisko edukacyjne Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zielonej Górze, zwiedzanie parku z przewodnikiem.

W programie przewidziano również pokaz Sportowego Posłuszeństwa Psów (Obedience) w wykonaniu  ekipy z Iłowej, a następnie Konkurencje finałowe – wybór najpiękniejszych Psów Wystawy (Best in Show). Część artystyczna startuje o godzinie 16:30, m.in. Festiwal Orkiestr Dętych oraz koncert zespołu „Aby do rana”!

Poczęstunek serwowany przez Koło Gospodyń wiejskich z Konina Żagańskiego „Iskierki”. W menu zagości Pieczony Dzik, nalewki rzemieślnicze i swojskie wyroby w słoikach, regionalne piwo Browar Stacja Małomice.

Zapraszamy do zapoznania się z mapami parkingów dla gości przybywających na święto. Spodziewamy się dużej liczby odwiedzających wystawę psów myśliwskich, prosimy zatem mieszkańców o pozostawienie tego dnia pojazdu na własnej posesji i piesze dotarcie do Parku Dworskiego.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest poniżej. Zapraszamy!