Czas wolny

Ferie zimowe

Od 30 stycznia do 12 lutego dzieci i młodzież z naszego województwa czeka zimowy wypoczynek. Na dwutygodniowe ferie, jak zawsze Biblioteka Kultury w Iłowej przygotowała szereg zajęć i warsztatów artystycznych dla tych, którzy zimową przerwę od nauki spędzą w naszej gminie.

❄️  Nie zabraknie zajęć tanecznych, teatralnych, wokalnych, kulinarnych, plastycznych oraz gier i zabaw na lodowisku (program na załączonym plakacie).

❄️ Nie zapominamy o uczniach odpoczywających od zajęć szkolnych w naszych sołectwach. Specjalnie dla Was w poszczególnych świetlicach wiejskich przygotowaliśmy, wraz z „Teatrem Maska” z Krakowa, doskonały spektakl teatralny połączony z animacjami.

❄️ Najważniejsza informacja jest taka, że wstęp na wszystkie zaplanowane wydarzenia, w ramach ferii zimowych, jest wolny. Mamy nadzieję, że dzieci chętnie skorzystają z naszych propozycji i wspólnie będziemy dobrze się bawić.

❄️ Jeżeli chodzi o wyjazd do Wrocławia, to wycieczka jest płatana, więcej informacji w sekretariacie Biblioteki Kultury.