Czas wolny

Święto Parku Dworskiego

Święto Parku Dworskiego w Iłowej wpisało się na stałe do kalendarza imprez w województwie lubuskim. Pragniemy już dzisiaj zaprosić Państwa do spędzenia ostatniego weekendu wakacji 27-28 sierpnia w przepięknym, klimatycznym i pełnym uroku parku.

Sobotę 27 sierpnia rozpoczniemy świętowanie Lubuskim Festiwalem Kuchni Bukowińskiej, który zwieńczy wieczorny koncert gwiazdy młodego pokolenia Roxie, czyli Roksany Węgiel. Niedziela z kolei będzie należała tradycyjnie do wystawców psów myśliwskich. Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich gromadzi co roku ogromną widownię, zdobywając coraz większą popularność.

Szczegóły programu zaplanowanych imprez i atrakcji na załączonym plakacie.

Zaproszenia na Święto Parku Dworskiego otrzymało wielu zacnych gości z naszego regionu i z wieloma spotkamy się zapewne w Iłowej. Niestety z racji licznych obowiązków nie mogą przybyć do nas osobiście Marszałek Lubuski Elżbieta Anna Polak oraz Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. Otrzymaliśmy bardzo serdeczne listy, w których Marszałek i Wojewoda życzą mieszkańcom i wszystkim uczestnikom Święta Parku Dworskiego dobrej zabawy.