16.05.2022 Bez kategorii

Praca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Iłowej

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Iłowej ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w zespole ds. realizacji  świadczeń rodzinnych i ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów.

13.05.2022 Bez kategorii

Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych

Burmistrz Iłowej Paweł Lichtański ogłosił dwa konkursy: na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich oraz na Dyrektora Przedszkola Miejskiego im. Akademia Małych Zuchów.

12.05.2022 Czas wolny

Święto Kwitnących Azalii – Iłowa rozkWITA!

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do Iłowej na odbywające się tego roku przez trzy kolejne tygodnie – od 14 do 29 maja – Święto Kwitnących Azalii.

06.05.2022 Bez kategorii

Wybierz szkołę ponadpodstawową w Iłowej

Z ofertą edukacyjną dla wszystkich tegorocznych absolwentów podstawówek wychodzi Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Iłowej.

06.05.2022 Bez kategorii

Nabór kandydatów do Rady Seniorów

Jesteś seniorem i chcesz mieć rzeczywisty wpływ na swoją gminę? Masz ciekawe pomysły, które chciałbyś wcielić w życie? Nie czekaj! Zgłoś swoją kandydaturę do Rady Seniorów. Na zgłoszenia czekamy do 13 maja 2022 r. do godz. 15:30. Szczegóły niżej.

06.05.2022 Bez kategorii

Majówkowy turniej tenisa stołowego

2 maja w hali sportowo-widowiskowej  w Iłowej odbył się turniej tenisa stołowego uczniów Szkoły Podstawowej im. Lotników Alianckich w Iłowej. Impreza miała charakter rekreacyjno sportowy, a jej celem było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego przez uczniów oraz wyłonienie nieoficjalnego mistrza tenisa stołowego szkoły podstawowej.