Zamieszkaj od nowa

Zamieszkaj od nowa

 

Iłowa zachęca do zamieszkania!

Urząd miejski w Iłowej rusza z kampanią promującą Gminę jako dobre miejsce do życia. Pod hasłem „Iłowa – Zamieszkaj od Nowa” włodarze chcą dotrzeć do wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych osiedleniem się na stałe na terenie Gminy. Grupa docelowa kampanii jest bardzo szeroka. Są to nie tylko mieszkańcy powiatu żagańskiego i innych miejscowości województwa lubuskiego, ale i osoby z całej Polski, często już w jakiś sposób związane z Iłową np. przez koneksje rodzinne.

Punktem wyjścia kampanii są wyniki ankiety przeprowadzonej wśród obecnych mieszkańców Gminy, z których jasno wynika, że w Iłowej mieszka się dobrze, a nawet bardzo dobrze. To zdanie podzieliło ponad 80% respondentów. Nic w tym dziwnego. Historia Iłowej nierozerwalnie wiąże się z jakże modną dziś koncepcją miasta ogrodów. Gmina słynie z unikalnego w skali kraju Park Dworskiego, z każdym rokiem może pochwalić się też coraz czystszym powietrzem. Nie do przecenienia jest też stale rozwijająca się infrastruktura drogowa. Rodzice małych dzieci docenią z kolei dostępne na terenie Gminy szkoły, przedszkola oraz bibliotekę. Fanów sportów ucieszą Stadion Miejski, zespół boisk „Orlik” czy Klub Piłkarski „Piast” w Iłowej. Na koniec warto wspomnieć o tworzonych na terenie Gminy nowych miejscach pracy, dzięki dobrej współpracy samorządu z biznesem.

Kampania „Iłowa – Zamieszkaj od nowa” będzie realizowana za pośrednictwem specjalnej strony www, a także akcjom promocyjnym w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

W ramach kampanii Gmina chce również informować o aktualnie dostępnych na jej terenie działkach przeznaczonych pod zabudową jednorodzinną. Dla wszystkich działek zostały wydane warunki zabudowy.  Wszystkie nieruchomości posiadają również dostęp do drogi publicznej oraz do sieci wodociągowej, sanitarnej i energetycznej. Większość z nich posiada również dostęp do sieci gazowej.

Więcej informacji już wkrótce.

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy kampanię wizerunkową gminy Iłowa pod tytułem #IłowaZamieszkajOdNowa
Hasło kampanii pojawiło się min. w lokalnej prasie oraz na bilbordach. Teraz przyszła pora na serię filmów promocyjnych.🎬

Odc. 1

Odc. 2